نمایش محتوا
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ تعداد بازدید: 839
  • Share/Save/Bookmark


همایش ملی ارزش آفرینی با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی و اشتغال

همایش ملی ارزش آفرینی با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی و اشتغال بهمن ماه سال جاری در دیار کریمان برگزار می شود .

رئیس همایش ملی ارزش آفرینی از برگزاری این همایش 13 اسفند ماه سال جاری  توسط موسسه فرازاندیشان پردیس کریمان با همکاری خانه کارآفرینان ایران ، جهاد دانشگاهی ، امور بانوان و خانواده استانداری ، مرکز آموزش بازرگانی و شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان خبر داد .

اسماء مهدیزاده  چالش ها و فرصت هاي كارآفريني در ايران ، نقش كارآفريني در دستيابي به اهداف اقتصاد مقاومتي ، نقش دولت در ترويج و توسعه فرهنگ كارآفرينانه ، نقش خانواده در ايجاد ، انگيزش و روحيه كارآفرينانه ، كارآفريني زنان و راه هاي توسعه آن ، نقش كارآفريني در كسب و كارهاي كوچك و متوسط ، ارتباط چرخه عمر سازمان با كارآفريني ، كارآفريني و صنعت گردشگري ، كارآفريني در بستر فن آوری اطلاعات  ، كارآفريني اجتماعي ، ارتباط خلاقيت و نوآوري با كارآفريني ، كارآفريني در صنعت بانکداری و بيمه ، فرصت هاي كارآفريني و اتباع خارجي ، کارآفرینی در حوزه معلولیت ، کارآفرینی ویژه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ، نقش بسیج در توسعه کارآفرینی ، کارآفرینی و اردوهای جهادی ، بررسي فرصت هاي موجود در استان کرمان در زمينه كارآفريني ، تهيه برنامه و الگوهاي عملي توسعه اشتغال و كارآفريني در روستاها ، بررسی روشهای توسعه و ترویج کارآفرینی ، بررسی نقش مدارس و دانشگاهها در توسعه کارآفرینی و کارآفرینی و مثلث توسعه استان کرمان را از محورهای همایش ملی ارزش آفرینی برشمرد و افزود : ثبت نام همایش از 26 شهریور ماه آغاز و تا 17 بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت .

مهدی زاده اظهار داشت : اساتید ، دانشجویان ، پژوهشگران و کارآفرینان علاقمند به ارسال مقاله حداکثر تا تاریخ 26 دی ماه می توانند مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال نمایند .

وی 10 بهمن ماه را پایان زمان داوری و اعلام نتایج  مقالات دریافتی عنوان نمود و تصریح کرد : علاقمندان می توانند جهت ارسال مقالات خود و ثبت نام در همایش به آدرس www.farazandishankerman.com  مراجعه نمایند .

اسماء مهدیزاده برگزاری مسابقات وبلاگ نویسی ، عکس و کاریکاتور ، نقاشی و ... ، تجلیل از کارآفرینان برتر استان کرمان در حوزه های مختلف ، تجلیل از مجریان ، مربیان و نفرات برتر طرح های کارآفرینی ، برپائی نمایشگاه کسب و کارهای موفق ، برگزاری کارگاههای آموزشی ، برپائی اردوی بازدید از کسب و کارهای موفق و تور کرمان گردی را از برنامه های جانبی همایش برشمرد و گفت : شرکت کنندگان در این همایش گواهینامه معتبر دریافت خواهند نمود .

رئیس همایش ملی ارزش آفرینی در پایان اظهار داشت : علاقمندان در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانند در ساعات اداری با شماره های 03432235391 و 09330739604 تماس حاصل نمایند .

 


کاربر گرامی شما به محتوای ارائه شده در این صفحه چه امتیازی می دهید؟