نمایش محتوا
تاریخ انتشار: ۱۳۸۶/۱۰/۱۸ تعداد بازدید: 13714
  • Share/Save/Bookmark


خروج از كسب و كار

خارج شدن از كسب و كار واقعيتي است كه بايد از همان مراحل اوليه كار در نظر گرفته شود. چنين پيش‌بيني نيازمند توسعه طرحهاي احتمالي براي رويدادهايي است كه حتي ممكن است هرگز اتفاق نيافتد.
طراحي براي خارج شدن از يك كسب و كار به اندازه برنامه‌ريزي براي شروع يك كار مهم است. خروج به موقع از يك موقعيت كاري به معناي عدم صرف هزينه ، زمان و جلوگيري از نااميدي در آينده است. در زير به بعضي موارد مي پردازيم :
با برنامه ريزي به كار خود خاتمه دهيد.
اگر تاكنون نسبت به اين مسئله جدي فكر نكرده ايد ، زمان آن رسيده است. خارج شدن از يك كسب و كار به راحتي ترك يك شغل است. در خصوص بيشتر ساختارهاي تجارت كوچك ، اين امر يك فرآيند چند مرحله‌اي است كه ممكن است با توجه به اندازه سازمان و دلايل خاتمه كار هفته‌ها يا سالها به طول انجامد. در بيشتر موارد ، هدف نهايي به حداكثر رساندن معيار شركت و تبديل آن معيار به نقدينگي است. از افراد خبره كمك بگيريد تا به شما توصيه لازم را كنند. بنا به ميزان و زمينه كسب و كار ، بعضي از اين افراد مشاور شامل : وكلا‌، حسابداران، ورشكستگان، دلالان حراج، متخصصين مالياتي، بانكدارها هستند. شما مي‌توانيد در اين زمينه به مشتريان و شركاي تجاري مطمئن مراجعه كني


کاربر گرامی شما به محتوای ارائه شده در این صفحه چه امتیازی می دهید؟